Kurumsal

hakkımızda Belçağ Bilişim Teknolojileri 2010 yılında faaliyete geçmiş olup Akdeniz bölgesi ağırlıklı olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız Belediye Yazılımları, Yerel Yönetim Yazılımları, E-Belediye, Alo Belediye, Kent Bilgi Sistemi, Coğrafi Bilgi Sistemi, Harita Destekli Sulama Birliği Bilgi Sistemi, Toplu Sms programlarının satış ve desteğini vermektedir.

Bunun yanında şirketimiz Network çözümlerinde bilgi ve tecrübesiyle sektörde hizmet vermektedir. Profesyonel web tasarımı ve internet tabanlı uygulamalar günümüzün en son teknolojileri takip edilerek hazırlanmaktadır. Kurumlara özel yazılım çözümleri ile sorunlarınıza çözüm bulmak için hizmetinizdeyiz.

 

hakkımızda Yerel Yönetim Yazılım alanında öncü çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla söz sahibi olmak. Bilgi teknolojileri alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve servis desteğini sağlamak. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak.

Çözüm ortakları ile büyümek ve onlara değer katmak. İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak.

hakkımızda

 1. Belediye Yazılımları
 2. Yerel Yönetim Yazılımları
 3. E-Belediye Yazılımları
 4. Dijital Arşiv Yazılımları
 5. Toplu Sms Yazılımları
 6. Web Tasarımı
 7. Elektronik Belge Yönetim Sistemleri
 8. Harita Destekli Sulama Birliği Yazılımı
 9. Web Tabanlı Uygulamalarının Yazılımı
 10. Sulama Kooperatifleri Yazılımı
 11. Köylere Hizmet Götürme Birliği Yazılımı

Çözüm Ortaklarımız